Poznaj mnie

Dzień dobry!

Nazywam się Anna Zając. Jestem Terapeutką Holistyczną, Life Coachem, Mentorką, Trenerką Rozwoju oraz trenerką aktywności fizycznej. Zajmuję się podejściem Holistycznym ponieważ każdy aspekt życia wpływa lub wypływa z innego. Pomagam zbudować szczęśliwe życie.

Wspieram Kobiety w codzienności, w dbaniu o siebie, o swoją prywatną przestrzeń, rozwój, zdrowie fizyczne i psychiczne. Pracuję online oraz ofline, indywidualnie oraz grupowo.

Pracuję z Kobietami takimi jak TY!

Kobietami, które bardzo chcą zmienić swoje życie na pełniejsze. 

Które pragną zaopiekować się sobą, być zdrowe i dobrze wyglądać.

Kobietami, które pragną wspaniałych relacji w swoim związku, rodzinie.

Które są gotowe i otwarte na zmiany.

Mamami, które pragną wychować szczęśliwe dzieci.

Które chcą żyć świadomie i budować poczucie szczęścia oraz wewnętrznej wolności.

Zawsze powtarzam

,, Bez Ciebie w Twoim życiu nic się nie wydarzy!”

Anna Zając

Zależy mi...

abyś była wolna od wewnętrznych blokad.

moje mocne strony

Empatia

Moja duża empatia pozwala mi lepiej Ciebie zrozumieć, a to pozwala mi dopasować rozwiązania idealne dla Ciebie w  przyjaznej atmosferze.

Wiedza

Moja wiedza, którą zdobyłam jest oparta o moje własne doświadczenia wychodzenia z różnych życiowych trudności. 

Opieram się na doświadczaniu życia oraz badaniach naukowych. Fascynują mnie zależności miedzy różnymi dziedzinami jak np. psychologia, fizyka kwantowa/kwantowa rzeczywistość, psychotronika, rozwój duchowy oraz wpływ emocji, odczuć i myśli na ciało i życie człowieka. Nauczę Cię poznawać siebie oraz tworzyć nowe życie.

Możesz mi zaufać

Sprawdź moje kompetencje

Swoje kompetencje zaczęłam budować już jako nastolatka czytając książki rozwojowe. Dalej moja droga zdobywania wiedzy i kompetencji zaczęła się od szukania rozwiązań na własne życiowe problemy.

Ukończyłam wiele szkoleń, wykładów, warsztatów, przeczytałam wiele książek oraz doświadczałam efektów na sobie. Uczyłam się u cenionych praktyków ze świata fitness & wellness jak Radosław Kruczek oraz jego żona Maria Kruczek. Piszę branżowe artykuły, działam w fundacji dla kobiet REGIMENT. Udzielałam krótkich wywiadów dla MAMADU oraz TVN.

Uczestniczyłam w szkoleniach z rozwoju osobistego u Fryderyka Karzełka oraz przeszłam kursy od takich osób jak Rozwojowiec i Piotr Majkusiak.

Ukończyłam kurs coachingu w szkole MERITUM oraz podstawy coachingu w IPRI, Rodzicielstwo Bliskości, Pozytywna Dyscyplina - All About Parenting.

Ukończyłam kurs nauczycielski jogi kundalini w Quaternity Institute. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz prelegentką w REPs Polska (Między Narodowej Federacji Akredytujące Profesjonalne Szkoły Fitness), gdzie dodatkowo posiadam międzynarodowy tytuł szkoleniowca.

Uczestniczyłam w firmach szkoleniowych między innymi Profi Fitness School, AWF, Centrum Kształcenia Kadr Sportowych, Centrum Szkoleń Sportowych, MOVUTO, A4Academy, GOODMOOV, Areo Activ, Danielle Collinss.

Wciąż inwestuję w swój rozwój biorąc udział w różnych wykładach, szkoleniach, warsztatach. Lubię również czytać książki o tematyce w której się rozwijam.

Kocham się rozwijać i przekraczać kolejne poziomy świadomości oraz swoje własne lęki i ograniczenia.

Moją historią nie jest życie usłane różami...

Pierwsza ciąża +27 kg, druga +30 kg, a trzecia ciąża +33 kg.

Mąż pracujący czasami od 5 rano do 24… dziadkowie poza granicami kraju, warunki mieszkalne trudne, liczne alergie i AZS dzieci.

Bliscy, którzy mówią jaka jestem (jaki mam problem ze sobą) i co powinnam…

Stany depresyjne, kłótnie w rodzinie, poczucie winy, osamotnienie, brak wsparcia, problemy zdrowotne.

Tak było kiedyś w dużym skrócie!

Skierowałam całą uwagę od świata zewnętrznego na mój świat wewnętrzny/siebie.

Wiem czym są różne zmagania, które przezywa kobieta w różnych przestrzeniach w swoim życiu, i w różnych jego rolach, jak np. bycie żoną i mamą.

Miałam przyjemność odkrywać siebie na nowo oraz współpracować ze wspaniałymi osobami. Doświadczyłam na sobie jak zmiana siebie wpływa na zmianę życia oraz, że to tak naprawdę jedyna prawdziwa i słuszna droga. Droga wewnętrznego świata i świadomości, poznawania i pokochania siebie, odkrywania swoich talentów, predyspozycji, nauka odpuszczania i wybaczania.

Teraz mogę skutecznie pomagać innym Kobietom w ich codzienności, w budowaniu przyszłości jakiej pragną.