ANNA ZAJĄC

Zdrowie i rozwój kobiet

O mnie

Pracuję metodą pracy z wewnętrznym dzieckiem, nauką miłości do siebie, pracą z emocjami, życiem w zgodzie ze sobą i swoją duszą oraz rozwojem osobistym i prawem przyciągania. Uważam, że tylko życiowa równowaga jest kluczem do sukcesu i pełni życia.

Ekspert Zdrowia i Rozwoju Osobistego Kobiet, Trener Personalny,
Nauczyciel duchowy

Jestem life coachem, trenerką rozwoju osobistego kobiet, nauczycielką rozwoju duchowego, certyfikowanym trenerem personalnym REPs Polska. ze specjalizacją między innymi — kształtowania kobiecej sylwetki oraz zdrowego kręgosłupa, stretchingu, ćwiczeń dla kobiet w ciąży oraz po porodzie, BuggyGym, czyli fitness z wózkiem, pilatesu w rehabilitacji, jogi twarzy według Daniell Collins, dietetykiem.

Kiedy codziennie myślisz tak samo i robisz to samo, nie oczekuj zmian. Pytanie, jak zmienić automat naszych dni? Otóż da się zaprogramować swoje życie inaczej.
 

Pomagam poprzez spotkania indywidualne online oraz offline na których dobieram metody pracy do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś na mojej stronie, to nie przypadek. To oznacza, że Ty musisz żyć życiem, którego pragniesz, a Ja pojawiłam się na pewnym etapie Twojego życia dla poprowadzenia Cię dalej.

Jeśli pragniesz cieszyć się życiem, czuć się dobrze ze sobą, budować wspierające relacje z innymi, zachować zdrowie i energię oraz motywację, zrozumieć swoje różne stany emocjonalne i radzić sobie z nimi oraz zbudować mocny fundament pod nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną, które to będą dopasowane do Ciebie — zapraszam, pokażę Ci jak to wszystko osiągnąć.

Na moich warsztatach zrozumiesz, skąd wzięły się Twoje problemy, czym naprawdę są i nauczysz się szukać rozwiązań. Dodatkowo poznasz techniki redukcji stresu, zrozumiesz czym naprawdę jest życie, rzeczywistość i co ma na nią wpływ, dostaniesz narzędzia, dzięki którym zaczniesz budować przyszłość, jaką pragniesz. Dowiesz się, czym są emocje, skąd się biorą, jaki mają wpływ na ciało oraz jak z nimi pracować. Nauczę Cię budowania wspierającej relacji ze sobą od podstaw, pokochania siebie i dążenia do wyznaczonych celi. W tej drodze zadbasz o swoją energię i motywację, jak i o odżywianie i swój kręgosłup nie poświęcając na to zbyt dużo czasu. Odkryjesz swoje talenty i pasje, zbudujesz pewność siebie i wiarę we własne siły. Nauczysz się mówić o własnych potrzebach oraz budować wspierające relacje z innymi. Złapiesz równowagę i spokój wewnętrzny.

Skorzystaj z mojej oferty

Spotkanie indywidualne

online
400
299 Mentoring + Coaching
 • wspólna analiza problemu
 • nakierowuję Cię na rozwiązania
 • prowadzenie krok po kroku
 • pełne zrozumienie, zaufanie, wsparcie i empatia
 • pomoc w Twoich lękach i zmartwieniach, smutkach i depresji

Trening Personalny

online
450
350 Mentoring + Coaching + Trening
 • indywidualnie dobrane ćwiczenia do potrzeb, celu i Twoich preferencji
 • uczę prawidłowej postawy ciała podczas codzienności oraz pomogę Ci zadbać o zdrowie
 • uczę wspierającej relacji ze swoim ciałem oraz zdrowych nawyków żywieniowych
 • pomogę dostosować i polubić aktywność fizyczną do Twojej codzienności

Trening Personalny

offline z dojazdem do Ciebie
550
450 Mentoring + Coaching + Trening
 • indywidualnie dobrane ćwiczenia do potrzeb, celu i Twoich preferencji
 • uczę prawidłowej postawy ciała podczas codzienności oraz pomogę Ci zadbać o zdrowie
 • uczę wspierającej relacji ze swoim ciałem oraz zdrowych nawyków żywieniowych
 • pomogę dostosować i polubić aktywność fizyczną do Twojej codzienności

Ebook "Jak mieć więcej"

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, ale nie masz możliwości umówić się na spotkanie, proponuję e-booka mojego autorstwa „Jak mieć więcej”. Wydaję go w dwóch częściach. Opisałam w nim moją historię oraz pokazuję jak w łatwy i nie czasochłonny sposób możesz zadbać o siebie w domu.

az1
az2

Opinie o mnie